Všetkým ľuďom

Re: Všetkým ľuďom

Poslaťod babrlik » 04. Feb. 2020, 00:37

Ďakujem Katke, že konečne zareagovala na týchto stránkach, aj keď som čakala od nej inú reakciu. Teraz mám konečne jasno, ako to vlastne beží v SPS.Prešla som si celé vysielanie a nenašla som tam žiadne chyby, iba to, že zostrihli tulipánový pochod a bowling v Bratislave dokopy, takže stretnutie s Holanďanmi vyznelo skôr, v apríli. To je ale vec produkcie a nie moja. Za necelých 5 rokov pôsobenia v SPS som toho vykonala pre túto spoločnosť viac ako iní za 10 rokov, nebanujem, robila som to s radosťou a presvedčením, že pomáham ľuďom, ktorí ma medzi seba prijali a dodali mi sebavedomia vtedy, keď som bola na dne. Ale čo tiež môžem povedať, len veľmi málo ľudí si to cenilo, brali to ako samozrejmosť, ktorú som nevedela pochopiť, lebo okrem Zuzany som tak vyčerpávajúcu prácu nevidela u nikoho iného (Katka, prepáč, o tvojej činnosti si nikdy nikde nedala vedieť, aspoň čo sa týka záujmov o činnosť v kluboch, nejdem tu vyratúvať, koľko razy som ťa žiadala o pomoc, dokonca si nemala čas prísť nielen k založeniu klubu v Žiline, ale dodnes ani riešiť ich problémy, hoci si to sľúbila). Prajem Vám veľa šťastia. Slávka
babrlik

Poslaťod babrlik » 14. Feb. 2020, 12:02

Spoločnosť sa zakladala , aby sme si pomáhali a nie podrážali nohy. - Pekne si to napísala Katka, tak prečo mi neustále tie nohy podrážate?
babrlik

Poslaťod modus61 » 24. Feb. 2020, 21:41

Dosť bolo urážok,dosť hadieho jedu!
Judáš opäť zradu chystá?
Pán už nezniesol toľkú ľudskú biedu!
a preto obetoval syna svojho-Krista

A my koho obetovať chceme?!
Prečo tak nenávidíme?!
Prečo tak radi si navzájom ubližujeme?!
A brvno vo svojom oku nevidíme?
modus61

Predchádzajúci

Späť na AKTUALITY

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia